Şirket ve Eğitim Kurumları

Eğitim Kurumları

İlköğretim,Orta Öğretim ve lise düzeylerinde okçuluk temel eğitim ve performans takım çalışmaları yapılmakta olup, öğrencilerin sınav stresi ile başedebilmesi , stres yönetimi, odaklanma, dikkat gelişimi metodları öğretilmektedir. Bunun sonucunda kendinle barışık sosyal ortam içerisinde hedeflerine ulaşmayı kendine ilke edinmiş, başarıyı her okta yaşayabilen nesiller hedeflenmektedir.

İlköğretim çağında ; hayatta hedef koyma , konsantrasyon ve dikkat dağınıklığı üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.

Lise düzeyinde ; CASS, IB programlarına yurt dışı üniversite kabullerinde okçuluk çalışmaları ve danışmanlık yapılmaktadır.

Üniversite düzeyinde ; üniversiteler arası Türkiye Şampiyonasına , Yurt Dışı üniversitelerde yüksek lisans programlarında okçuluk çalışmalarının önemi anlatılmakta ve gerekli hazırlıklar yapılmaktadır.

Birlikte Çalıştığımız Eğitim Kurumları

Şirketler

Gelen talep doğrultusunda, eğitimin sürecine göre bir program belirlenir. Arzu eden gruplara kendi salonlarında ya da kulübümüzün salonunda eğitim verilir. Şirketlerde genelde amaç eğlenme ve ekiple beraber etkinlik gerçekleştirmektir. Bu doğrultuda ekiplere keyifli vakit geçirmeleriyle birlikte okçuluk branşı anlatılır, öğretilir.

Birlikte Çalıştığımız Şirketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir